Connect with us

Τοπικό

Α1 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα και οι ώρες των αγώνων ως την 13η αγ.

Η ΕΠΣΗ έκανε γνωστό το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ εως και την 13η αγωνιστική.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 17:30      ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 17:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 17:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΑΟΤ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 17:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 17:00       ΟΦΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:30       ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30       ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ     ΑΛΜΥΡΟΥ                     ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ-ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30       ΑΟΤ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:30       ΠΑΟΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:30       ΑΕΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 16:00       ΟΦΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΕΚ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 16:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:00       ΠΑΟΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:30       ΑΕΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:30       ΟΦΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:30       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΟΚ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:30       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:30       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΑΟΤ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:30       ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΟΚ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΠΑΟΚ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΟΤ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΓΟΡΤΥΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Must See

More in Τοπικό