ΕΠΣΗ: Όλα τα αποτελέσματα από τα γήπεδα του τοπικού

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 28/09/19 16:00 0-2
2. ΜΙΝΩΙΚΗ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:00 0-1
3. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:00
4. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 29/09/19 16:00 2-0
5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΖΑΡΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:00 1-2
6. ΓΟΡΤΥΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 29/09/19 16:00 2-2
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:00 1-2
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
8. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:00 5-1
9. Ε.Γ.Ο.Η – ΒΟΝΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 28/09/19 16:00 0-1
10. ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 28/09/19 16:00 3-0
11. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 29/09/19 16:00 2-1
12. ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:00 5-0
13. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 29/09/19 16:00 2-0
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 29/09/19 16:00 1-1
15. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:00 1-2
16. ΔΙΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:00 3-1
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 28/09/19 16:00 1-2
18. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:00 8-1
19. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 28/09/19 16:00 4-0
20. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΑ Κυριακή 29/09/19 1-4
21. ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 29/09/19 12:00 3-0
22. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΓΟΗ Κυριακή 29/09/19 16:00 3-5
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 28/09/19 18:00 1-2
24. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 18:00 1-7
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΦΑΜ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 29/09/19 12:00 1-1
26. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΦΝΕΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 29/09/19 12:00 5-0
27. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 29/09/19 12:00 . 2-0
28. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 29/09/19 16:00 2-1
- Advertisement -

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Τα πανηγύρια από τα χιονισμένα Ανώγεια (pics)

Ο Αετός Ανωγείων επικράτησε 2-0 απέναντι στη Τύλισο, στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής της Β2 ΕΠΣΗ, αποτέλεσμα που έβαλε φωτιά στο βαθμολογικό πίνακα, καθώς...

Εντυπωσιακή ισοπαλία στο γήπεδο του ΠΟΑ

Εντυπωσιακό ήταν το τελευταίο χρονικά παιχνίδι του Σαββάτου, της 22ης αγωνιστικής στην Α2 ΕΠΣΗ, ανάμεσα σε Κεραυνό και Μεταξοχώρι, καθώς οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν...

Φωτορεπορτάζ από τη νίκη της Κ15 του ΟΦΗ

Με σκορ 2-0 πήρε τη νίκη η Κ15 του ΟΦΗ από την Κ15 του Απόλλωνα Σμύρνης, σε αναμέτρηση που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο του Ατσαλένιου,...

Στιγμές από τη νίκη της Κ17 του ΟΦΗ

Με σκορ 4-2 επικράτησε η Κ17 του ΟΦΗ στην εντός έδρας αναμέτρηση με την αντίστοιχη της ΑΕΚ, σε παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο της...

Η αλλαγή συσχετισμών και ο κίνδυνος των πρώτων λεπτών

Το μεγάλο πλεονέκτημα της ΑΕΚ στο δεύτερο μισό του φετινού πρωταθλήματος, μπορεί να γίνει «αχίλλειος» πτέρνα στην αναμέτρηση με τον ΟΦΗ στην Καλογρέζα. Η αμυντική...