Άλλο ένα διήμερο γεμάτο μπάλα, αυτό της 8 ης-9 ης Απριλίου, έρχεται σε Α1, Α2, Β’ (Α’ και Β’ όμιλος) και Γ’ κατηγορία.

moxos-tritonia xairetouresΦουλ δράση το Σαββατοκύριακο στα τοπικά πρωταθλήματα Ηρακλείου, φινάλε στη Β’ ΕΠΣΗ.

Συνοπτικά το πρόγραμμα, όπςς δημοσιεύτηκε στην επίσημη σελίδα της Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου:

Α1 Κατηγορία
(34η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
2. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
3. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30
4. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
5. ΜΟΙΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30
6. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
7. Ε.Γ.Ο.Η – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 09/04/17 16:30
8. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
Α2 Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΑΥΚΟΣ ΑΕΚ Σάββατο 08/04/17 16:30
10. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
11. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 08/04/17 16:30
13. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ FC ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
14. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 08/04/17 16:30
15. ΑΝΑΛΗΨΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
16. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΠΟΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30
18. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30
19. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΒΟΝΗ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30
20. ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 08/04/17 16:30
21. ΓΑΡΙΠΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30
22. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
23. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΜΟΧΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 09/04/17 16:30
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΔΙΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30
26. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30
28. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ – ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 09/04/17 16:30
29. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
30. ΑΣΗΜΙ – Ο.Φ.Η. 94 ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30
Γ΄ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30
32. ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30
33. ΡΟΚΑ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 09/04/17 12:00
34. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30
35. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 16:30
36. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΙΝΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 09/04/17 16:30
37. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΓΩΝΙΕΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 09/04/17 16:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Photo: Κώστας Μουντράκης

ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

οκτώ − δυο =