Προς την ολοκλήρωσή τους βαδίζουν Α1 και Γ’, φινάλε στην Α2, μπαράζ παραμονής στη Β’ κατηγορία Ηρακλείου, το διήμερο 29 και 30 Απριλίου.

mayrantonakis giannis diaititisΟι ρέφερι, επόπτες, παρατηρητές και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (29-30/04), στα γήπεδα της ΕΠΣΗ, όπως ανακοινώθηκαν την Παρασκευή το πρωί (28/04) από την Ένωση:

Α1 Κατηγορία
(36η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 30/04/17 17:00 Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Ν., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
2. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 Αδαμάκης Ζ. Θ., Μερκουλίδης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
3. ΦΑΙΣΤΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 17:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
4. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Κασαπάκης Κ., Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
5. ΜΟΙΡΕΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 17:00 Κρασαγάκης Χ., Κυριακίδης Ρ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
6. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 Σταυρακάκη Μ., Πλαίτης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
7. Ε.Γ.Ο.Η – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 30/04/17 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Τοπαλιδης Π., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
8. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΓΟΡΤΥΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 30/04/17 17:00 Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
Α2 Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
10. ΛΙΝΤΟ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 Ξυπάκης Γ., Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
11. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΣΙΤΕΣ FC ΑΕΚ Σάββατο 29/04/17 17:00
12. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 Βισκαδούρος Μ., Σπινάκης Ν., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
13. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 Τζανακάκης Ε., Κασαπάκης Α., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
14. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 29/04/17 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
15. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 Κώστας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
16. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΛΗΨΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 29/04/17 17:00
B΄ Κατηγορία – Μπαράζ παραμονής
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 30/04/17 17:00 Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
Γ΄ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.
19. ΡΟΚΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 Φερετζάκης Ν., Καμπιτάκης Κ., Ψαρράς Κ.
20. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 Λαλιώτης Γ., Δρακάκης Α., Φανουράκη Μ.
21. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 29/04/17 17:00 Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ., Χατζηλεοντιάδης (.
22. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 29/04/17 17:00 Δρακουλάκης Κ., Σπαθαράκης Γ., Μανιαδής Α.
23. ΓΩΝΙΕΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 29/04/17 17:00 Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π., Επιτροπάκη Ε.
24. ΙΝΙ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 Κυριακίδης Ρ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

two + two =