Στην τελική ευθεία μπαίνουν τα τοπικά πρωταθλήματα Ηρακλείου και συγκεκριμένα η Α1, Α2 και Γ’ κατηγορία, το διήμερο που ακολουθεί (22-23/04).

papadakis fotis diaititis-epoptes mpalaΤην Τετάρτη 26 Απριλίου ορίστηκαν τα μπαράζ των δύο ομίλων στη Β’ ΕΠΣΗ (μετά την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου), Πόρος-Μεταξοχώρι θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους στη Μυρτιά και Κανάρια-ΟΦΗ ’94 στις Αρχάνες.

Oι ρέφερι, επόπτες, παρατηρητές και το πρόγραμμα του του Σαββατοκύριακου (22-23/04), στα γήπεδα της ΕΠΣΗ:

Α1 Κατηγορία
(35η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 Τζανακάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
2. ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 Κώστας Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
3. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 23/04/17 17:00 Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
4. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
5. ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 23/04/17 17:00 Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
6. ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 Κασαπάκης Κ., Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
7. ΖΑΡΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)
8. ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 Σταυρακάκη Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
9. ΓΟΡΤΥΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 23/04/17 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
Α2 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΡΑΥΚΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 22/04/17 17:00 Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
11. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 22/04/17 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
12. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.
13. ΑΣΙΤΕΣ FC – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 22/04/17 17:00
14. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/04/17 17:00 Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 Κουναλάκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
16. ΔΩΡΙΕΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
17. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 22/04/17 17:00
Β΄ Κατηγορία – Μπαράζ κατάταξης
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΟΡΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΜΥΡΤΙΑΣ Τετάρτη 26/04/17 17:00
19. ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Ο.Φ.Η. 94 ΑΡΧΑΝΩΝ Τετάρτη 26/04/17 17:00
Γ΄ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 Ελευθεράκης Σ., Βλαχάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
21. ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.
22. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 22/04/17 17:00 Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.
23. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 23/04/17 17:00 Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.
24. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΡΟΚΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/04/17 17:00 Κυριακίδης Ρ., Σαβουιδάκης Σ., Φανουράκη Μ.
25. Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΑΕΚ Κυριακή 23/04/17 17:00 Μπλαβάκης Ε., Σταυρακάκη Μ., Στέφα Ά.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
26. ΙΝΙ – ΓΩΝΙΕΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 Χναράκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

1 × 3 =