Γεμάτο μπάλα είναι άλλο ένα διήμερο, αυτό της 8 ης και 9 ης Απριλίου, σε Α1, Α2, Β’ (Α’ και Β’ όμιλος) και Γ’ ΕΠΣΗ.

irodotos-zaros Mpalakritis (60)Φινάλε και στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας, στην τελική ευθεία οι υπόλοιπες τοπικές κατηγορίες.

Oι σφυρίχτρες, βοηθοί, παρατηρητές και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου, στα τοπικά πρωταθλήματα Ηρακλείου, όπως ανακοινώθηκαν την Παρασκευή το μεσημέρι (06/04) από την Ένωση:

Α1 Κατηγορία
(34η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
2. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΖΑΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
3. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βιτσαξάκης Α.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
4. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Νικολακάκης Β., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
5. ΜΟΙΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 Κασαπάκης Κ., Τρουλινός Κ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)
6. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Κώστας Κ., Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
7. Ε.Γ.Ο.Η – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 09/04/17 16:30 Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
8. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
Α2 Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΑΥΚΟΣ ΑΕΚ Σάββατο 08/04/17 16:30 Σπινάκης Ν., Κουράκης Ι., Βιτσαξάκης Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
10. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
11. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 Φερετζάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 08/04/17 16:30 Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
13. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ FC ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
14. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 08/04/17 16:30 Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
15. ΑΝΑΛΗΨΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30
16. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΠΟΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 Τζανακάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
18. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Μανδαλενάκης Ε., Γενετζάκης Ε.
19. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΒΟΝΗ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Στέφα Ά.
20. ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 08/04/17 16:30 Μαυραντωνάκης Ι., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.
21. ΓΑΡΙΠΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 Κρασαγάκης Χ., Μερκουλίδης Ν., Κώστας Κ.
22. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 Δρακουλάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Βλαχάκης Ε.
23. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΜΟΧΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 08/04/17 19:00 Ελευθεράκης Σ., Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΔΙΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 09/04/17 14:15 Χναράκης Δ., Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
25. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Σταυρακάκη Ν., Τουρλουκάκη Χ., Σπαθαράκης Γ.
26. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Μοχιανάκης Α., Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ.
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Καμπιτάκης Κ.
28. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ – ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 09/04/17 16:30 Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαβουιδάκης Σ., Στεφανίδης Σ.
29. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Κυριακίδης Ρ., Ρεμιδιανάκης Δ., Θέμελη Π.
30. ΑΣΗΜΙ – Ο.Φ.Η. 94 ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Πλαίτης Γ.
Γ΄ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 Κουρπάς Ν., Ξυπάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
32. ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 Σταυράκης Γ., Κασαπάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.
33. ΡΟΚΑ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 09/04/17 12:00 Τοπαλιδης Π., Ελευθεράκης Σ.
34. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 Σταυρακάκη Μ., Δρακουλάκης Κ., Στέφα Ά.
35. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 16:30 Μπαλίδης Α., Ζερβάκης Ε. Γ., Βλαχάκης Ε.
36. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΙΝΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 09/04/17 16:30 Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Γενετζάκης Ε.
37. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΓΩΝΙΕΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 09/04/17 16:30 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ζαφείρης Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

five − one =