Το νέο πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ από τη 14η έως τη 26η αγωνιστική

Στην ανακοίνωση του νέου προγράμματος της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣΗ «Σκοράρουμε για το χαμόγελο του παιδιού» από την 14η έως και την 26η αγωνιστική προχώρησε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ.

- Advertisement -

Αναλυτικά η επίσημη ενημέρωση:

«Σας Γνωρίζουμε το ΝΕΟ πρόγραμμα των αγώνων της Α1 ΕΠΣΗ “ΣΚΟΡΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ” από 14η έως 26η αγωνιστική (β’ γύρου) και σας υπενθυμίζουμε ότι το Γηπεδούχο Σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ»

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΟΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΜΟΙΡΕΣ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΟΙΡΕΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΟΤ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/20//2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΓΟΡΤΥΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  8/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΝΟΜ  

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΟΦΑ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πέρασε τον Πελέ ο Κριστιάνο Ρόναλντο!

Το αποτέλεσμα του αγώνα της Γιουβέντους με την Ουντινέζε στο Τορίνο, για τη 15η αγωνιστική, ήταν 4-1 υπέρ της πρωταθλήτριας Ιταλίας, αλλά το σκορ...

Αυτό είναι το πρώτο γκολ στον κόσμο για το 2021! (video)

Ο Καόρου Μιτόμα της Καβασάκι Φροντάλε είχε την τιμή να σημειώσει το πρώτο γκολ σε επίσημο ποδοσφαιρικό αγώνα για το 2021 σε όλο τον...

Με ρολόι αξίας 500.000 δολαρίων ο γιος του Κριστιάνο (pic)

Με ρολόι αξίας μισού εκατομμυρίου δολαρίων εμφανίστηκε ο γιος του Κριστιάνο Ρονάλντο στα βραβεία Globe Soccer. Ο Κριστιάνο τζούνιορ φαίνεται πως ακολουθεί τα βήματα του...

Ουές: “Έτσι είναι το ποδόσφαιρο όταν δεν είσαι αποτελεσματικός”

Ο Αμπντουλ Ουές μίλησε στην κάμερα της Nova μετά την ήττα του ΟΦΗ από τον Παναιτωλικό υποστηρίζοντας ότι αν δεν είσαι αποτελεσματικός δεν είναι.....

Γιανγκ: Μοίρασε φοβερή ασίστ γονατιστός! (video)

Ο ηγέτης των Χοκς έπεσε για να κλέψει τη μπάλα και στη συνέχεια βρήκε με μια έξοχη ασίστ τον Ρέντις, όντας γονατιστός. Δείτε την όμορφη...