Το πρόγραμμα της Β1′ κατηγορίας ΕΠΣΗ απ’ τη 12η έως την 22η αγωνιστική

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Β΄κατηγορίας από την 12η έως και την 22η και τελευταία αγωνιστική ανακοίνωσε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ.

- Advertisement -

Αναλυτικά η ενημέρωση της διοργανώτριας αρχής:

«Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων Β’ Κατηγορίας-1ου Ομίλου από 12 έως 22η αγωνιστική (β’ γύρου) και σας υπενθυμίζουμε ότι το γηπεδούχο  σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ».

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΧΑΝΩΝ                  ΩΡΑ 15:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΕΡΜΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00       ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 11:00       ΜΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΩΡΑ 11:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΕΡΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΧΑΝΩΝ                  ΩΡΑ 15:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΧΑΝΩΝ                  ΩΡΑ 15:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00       ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 11:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΚΑΝΑΡΙΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 11:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΕΡΜΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΧΑΝΩΝ                  ΩΡΑ 15:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 11:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 12:30       ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  15/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΟΧΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΕΡΜΗΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΧΑΝΩΝ                  ΩΡΑ 15:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ – ΜΟΧΟΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                   ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΕΡΜΗΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Έμεινε όρθιος στην Ριζούπολη ο ΟΦΗ!

Σε ένα παιχνίδι που δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας, ο ΟΦΗ ήρθε ισόπαλος χωρίς τέρματα στην Ριζούπολη και μεγάλωσε ακόμη περισσότερο την διαφορά του από...

Με Σωτηρίου, Ντε Γκούζμαν και Σολίς στην Αθήνα

Με τους Δημήτρη Σωτηρίου, Nazareno Solis και Jonathan De Guzman να προπονούνται κανονικά για μια ακόμη ημέρα και να εντάσσονται στην αποστολή για τον...

Μαγνητική για Νέιρα και Σολίς

Με προπόνηση που έγινε το πρωί της Τρίτης (6/4) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, άρχισε η προετοιμασία του ΟΦΗ για τον εκτός έδρας αγώνα με...

Θλάση ο Φερέιρα

Ο Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός των Κρητικών  δεν αναμένεται να παίξει στη Ριζούπολη και... βλέπουμε. Αλλαγή στην αλλαγή έγινε ο Φερέιρα στο 2-1 του ΟΦΗ επί του...

Σαρδινέρο: “Χρειαζόμασταν αυτή τη νίκη και την αξίζαμε”

Ο Αντριάν Σαρδινέρο μίλησε στα κανάλια Novasports για την επιστροφή στις νίκες του ΟΦΗ με το 2-1 επί του ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά και το...