Το πρόγραμμα της Β2 ΕΠΣΗ απ’ τη 12η έως την 22η αγωνιστική

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Β΄κατηγορίας από την 12η έως και την 22η και τελευταία αγωνιστική ανακοίνωσε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ.

- Advertisement -

Αναλυτικά η επίσημη ενημέρωση της διοργανώτριας αρχής:

«Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων Β’ Κατηγορίας-2ου Ομίλου από 12 έως 22η αγωνιστική (β’ γύρου) και σας υπενθυμίζουμε ότι το γηπεδούχο σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ».

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00      ΟΦΑΜ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΔΑΦΝΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 12:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΟΦΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 11:00       ΔΕΙΛΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 12:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΩΝ                ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΑΟΚ – ΔΑΦΝΕΣ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑΜ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΔΑΦΝΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 11:00       ΑΟΚ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 11:00       ΟΦΑΜ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 12:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΩΝ                ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΛΙΑΝΗ – ΡΑΥΚΟΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 10:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 12:00       ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 11:00       ΔΑΦΝΕΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 11:00       ΟΦΑΜ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 12:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΩΝ                ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΛΙΑΝΗ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΔΕΙΛΙΝΑ – ΟΦΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:00       ΑΟΚ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΩΝ                ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑΜ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΔΑΦΝΕΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΑΟΚ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΩΝ                ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΔΕΙΛΙΝΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΩΝ                ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑΜ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΔΑΦΝΕΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΛΙΑΝΗΣ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΑΟΚ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πέρασε τον Πελέ ο Κριστιάνο Ρόναλντο!

Το αποτέλεσμα του αγώνα της Γιουβέντους με την Ουντινέζε στο Τορίνο, για τη 15η αγωνιστική, ήταν 4-1 υπέρ της πρωταθλήτριας Ιταλίας, αλλά το σκορ...

Αυτό είναι το πρώτο γκολ στον κόσμο για το 2021! (video)

Ο Καόρου Μιτόμα της Καβασάκι Φροντάλε είχε την τιμή να σημειώσει το πρώτο γκολ σε επίσημο ποδοσφαιρικό αγώνα για το 2021 σε όλο τον...

Με ρολόι αξίας 500.000 δολαρίων ο γιος του Κριστιάνο (pic)

Με ρολόι αξίας μισού εκατομμυρίου δολαρίων εμφανίστηκε ο γιος του Κριστιάνο Ρονάλντο στα βραβεία Globe Soccer. Ο Κριστιάνο τζούνιορ φαίνεται πως ακολουθεί τα βήματα του...

Ουές: “Έτσι είναι το ποδόσφαιρο όταν δεν είσαι αποτελεσματικός”

Ο Αμπντουλ Ουές μίλησε στην κάμερα της Nova μετά την ήττα του ΟΦΗ από τον Παναιτωλικό υποστηρίζοντας ότι αν δεν είσαι αποτελεσματικός δεν είναι.....

Γιανγκ: Μοίρασε φοβερή ασίστ γονατιστός! (video)

Ο ηγέτης των Χοκς έπεσε για να κλέψει τη μπάλα και στη συνέχεια βρήκε με μια έξοχη ασίστ τον Ρέντις, όντας γονατιστός. Δείτε την όμορφη...