Το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΗ από την 11η έως την 26η αγωνιστική

Το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣΗ από την 11η έως και την 26η και τελευταία αγωνιστική ανακοίνωσε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ.

- Advertisement -

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας:

«Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων  και σας  υπενθυμίζουμε ότι το  Γηπεδούχο  Σωματείο  υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ».

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΠΟΗ – ΙΝΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΡΕΠΟ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 11:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 15:00       ΙΝΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΠΟΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 12:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΡΕΠΟ: ΡΟΔΙΑ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΠΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 11:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΡΕΠΟ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΠΟΗ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:30       ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΕΠΟ:   ΙΝΙ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:00       ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΙΝΙ

ΡΕΠΟ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΠΟΗ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 10:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΠΟΗ – ΡΟΔΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 11:00       ΙΝΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:00       ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 12:00       ΡΟΔΙΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΕΠΟ: ΓΑΡΙΠΑ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:00       ΘΕΡΙΣΣΟΣ 1978 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 12:00       ΠΟΗ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 15:00       ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 18:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 11:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 15:00       ΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΡΕΠΟ:  ΠΟΗ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00       ΓΑΡΙΠΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΠΟΗ

ΡΕΠΟ: ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15:00      ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ             ΩΡΑ 15:00      ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15:00      ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ      ΩΡΑ 15:00      ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00      ΙΝΙ – ΠΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ               ΩΡΑ 15:00      ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΕΠΟ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ          ΩΡΑ 15:00      ΡΟΔΙΑ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ             ΩΡΑ 15:00      ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ              ΩΡΑ 15:00      ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00      ΙΝΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15:00      ΠΟΗ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ       ΩΡΑ 15:00      ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 15:00      ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15:00      ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15:00      ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                   ΩΡΑ 15:00      ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15:00      ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΠΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ      ΩΡΑ 15:00      ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΡΕΠΟ: ΡΟΔΙΑ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πέρασε τον Πελέ ο Κριστιάνο Ρόναλντο!

Το αποτέλεσμα του αγώνα της Γιουβέντους με την Ουντινέζε στο Τορίνο, για τη 15η αγωνιστική, ήταν 4-1 υπέρ της πρωταθλήτριας Ιταλίας, αλλά το σκορ...

Αυτό είναι το πρώτο γκολ στον κόσμο για το 2021! (video)

Ο Καόρου Μιτόμα της Καβασάκι Φροντάλε είχε την τιμή να σημειώσει το πρώτο γκολ σε επίσημο ποδοσφαιρικό αγώνα για το 2021 σε όλο τον...

Με ρολόι αξίας 500.000 δολαρίων ο γιος του Κριστιάνο (pic)

Με ρολόι αξίας μισού εκατομμυρίου δολαρίων εμφανίστηκε ο γιος του Κριστιάνο Ρονάλντο στα βραβεία Globe Soccer. Ο Κριστιάνο τζούνιορ φαίνεται πως ακολουθεί τα βήματα του...

Ουές: “Έτσι είναι το ποδόσφαιρο όταν δεν είσαι αποτελεσματικός”

Ο Αμπντουλ Ουές μίλησε στην κάμερα της Nova μετά την ήττα του ΟΦΗ από τον Παναιτωλικό υποστηρίζοντας ότι αν δεν είσαι αποτελεσματικός δεν είναι.....

Γιανγκ: Μοίρασε φοβερή ασίστ γονατιστός! (video)

Ο ηγέτης των Χοκς έπεσε για να κλέψει τη μπάλα και στη συνέχεια βρήκε με μια έξοχη ασίστ τον Ρέντις, όντας γονατιστός. Δείτε την όμορφη...