Το πρόγραμμα της Α2 ΕΠΣΗ μέχρι το φινάλε

Το νέο πρόγραμμα για την Α2 κατηγορία έκανε γνωστό η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ, με ενημέρωση της μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της.

- Advertisement -

Αναλυτικά η επίσημη ενημέρωση της ΕΠΣΗ και το πρόγραμμα:

«Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων  και σας  υπενθυμίζουμε ότι το  Γηπεδούχο  Σωματείο  υποχρεούται στην φροντίτδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ».

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:30       ΑΣΗΜΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:00       ΛΙΝΤΟ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:30       ΑΣΙΤΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:30       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:30       ΡΟΥΒΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:30       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:30       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΒΟΝΗ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:30       ΒΟΝΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:30       ΡΟΥΒΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΗΜΙ

KΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:30       ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:30       ΕΓΟΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30       ΓΟΥΒΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 16:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 16:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 16:00       ΑΣΗΜΙ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 16:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 16:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 16:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00       ΔΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 16:00       ΑΣΗΜΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 16:00       ΕΓΟΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 17:00       ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 17:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΗΠΕΔΟ           ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 17:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 17:00       ΒΟΝΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 17:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 17:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 17:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 17:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 17:00       ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 17:00       ΕΓΟΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

KΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 17:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 17:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 17:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 17:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 17:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 17:00       ΒΟΝΗ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 17:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 17:00       ΛΙΝΤΟ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 17:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 17:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 17:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 17:00       ΔΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 18:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 18:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 18:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 18:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 18:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 18:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 18:00       ΑΣΗΜΙ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 18:00       ΕΓΟΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 18:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΔΙΑΣ

 

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 18:00       ΠΗΓΑΣΟΣ  ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 18:00       ΒΟΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 18:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 18:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 18:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 18:00       ΔΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 18:00       ΕΓΟΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 18:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 18:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 18:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 18:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 18:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 18:00       ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 18:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 18:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΕΓΟΗ

 

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:00       ΛΙΝΤΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 18:00       ΒΟΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 18:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 18:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 18:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 18:00       ΔΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 18:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 18:00       ΕΓΟΗ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 18:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΡΟΥΒΑΣ

 

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 18:00       ΒΟΝΗ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 18:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 18:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 18:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 18:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 18:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 18:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 18:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Καλπάζει προς τον τίτλο της Formula 2 ο Μικ Σουμάχερ

Ο γιος του Μίκαελ Σουμάχερ νίκησε στον αγώνα της Formula 2 στο Σότσι της Ρωσίας  και αύξησε τη διαφορά του από τον δεύτερο της...

Κράσνονταρ: Τραυματίστηκε ο Μπεργκ

Ο Μάρκους Μπεργκ τραυματίστηκε στο παιχνίδι με την Σότσι και υπάρχει ανησυχία στους Ρώσους πως δεν θα προλάβει το ματς με τον ΠΑΟΚ.  Aνησυχία στην...

Μπράιτον: Ο Μοπέ θα μετάνιωσε… πικρά για τον πανηγυρισμό του

Ο Νιλ Μοπέ της Μπράιτον θα μετάνιωσε πικρά για τον τρόπο με τον οποίο πανηγύρισε απέναντι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αφού η μοίρα τον εκδικήθηκε...

Γ. Χατζησεβαστός: “Χάσαμε ευκαιρίες που δε χάνονται” (video)

Ο προπονητής της Δαμάστας, Γιάννης Χατζησεβαστός, μίλησε στην κάμερα της Δαμάστας μετά τη φιλική ισοπαλία της ομάδας του με 0-0. Παρακολουθείστε τις δηλώσεις:

Video: Τα στιγμιότυπα από το φιλικό της Δαμάστας με τον Άρη Ρεθύμνου

Η Δαμάστα αντιμετώπισε τον Άρη Ρεθύμνου στα Μισίρια, στο πλαίσιο της προετοιμασίας των δύο ομάδων για την έναρξη των πρωταθλημάτων. Παρακολουθείστε τις καλύτερες στιγμές από...