Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των πέντε επόμενων αγωνιστικών σε Α2, Β’ και Γ’ ΕΠΣΗ.

- Advertisement -

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α2 ΕΠΣΗ (1ος όμιλος):

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΓΟΥΒΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΔΙΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

Α2 ΕΠΣΗ (2ος όμιλος):

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΕΓΟΗ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:30 ΡΑΥΚΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΑ ΩΡΑ 15:30 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 19:00 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΑΣΗΜΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΡΟΥΒΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 18:30 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΓΟΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΟΦΑΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ

 

Β’ ΕΠΣΗ (1ος όμιλος):

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΑΟΚ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΓΑΡΙΠΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΡΕΠΟ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:30 ΕΡΜΗΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ

 

Β’ ΕΠΣΗ (2ος όμιλος):

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:30 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΡΕΠΟ: ΖΑΡΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 11:30 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ

ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 12:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

Γ’ ΕΠΣΗ:

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 12:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΙΝΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:30 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΡΟΔΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Κοροβέσης: “Στο τέλος όλοι θα αξιολογηθούμε”

Σίγουρος ότι θα καταφέρει να παραμείνει στην κατηγορία η ομάδα χωρίς να κινδυνέψει είναι ο αμυντικός του ΟΦΗ, Νίκος Κοροβέσης, στις δηλώσεις του στην...

Σίμος: “Για κάποιο λόγο δοκιμαζόμαστε απίστευτα”

Απογοητευμένος από το αποτέλεσμα της αναμέτρησης με τον Απόλλωνα εμφανίστηκε ο Γιώργος Σίμος στις δηλώσεις του στην NOVA. Συγκεκριμένα ανέφερε: “Μετά από κάποιες αγωνιστικές που δεν...

Εθισμένος στις ήττες ο ΟΦΗ!

Εθισμένος στις ήττες είναι πλέον ο ΟΦΗ, ο οποίος ηττήθηκε στο «Γεώργιος Καμαράς» για την 24η αγωνιστική της Super League από τον Απόλλωνα με...

Σολίς: “Όλοι έχουμε τεράστιο κίνητρο”

Ο Nazareno Solis μίλησε στην κάμερα του ΟΦΗ TV για την εκτός έδρας αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Απόλλωνα, αλλά και για τη δική...

Ο Γκορτσίλας στο Απόλλων – ΟΦΗ

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που σφυρίξουν στα παιχνίδια της 24ης αγωνιστικής της Super League.  Στην αναμέτρηση του ΟΦΗ στη Ριζούπολη απέναντι στον Απόλλωνα...