Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των πέντε επόμενων αγωνιστικών σε Α2, Β’ και Γ’ ΕΠΣΗ.

- Advertisement -

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α2 ΕΠΣΗ (1ος όμιλος):

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΓΟΥΒΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 12:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΔΙΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΧΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

Α2 ΕΠΣΗ (2ος όμιλος):

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΕΓΟΗ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:30 ΡΑΥΚΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΑ ΩΡΑ 15:30 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 19:00 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΑΣΗΜΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΡΟΥΒΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 18:30 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΓΟΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΟΦΑΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ

 

Β’ ΕΠΣΗ (1ος όμιλος):

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΑΟΚ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΓΑΡΙΠΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΡΕΠΟ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:30 ΕΡΜΗΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ

 

Β’ ΕΠΣΗ (2ος όμιλος):

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:30 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΡΕΠΟ: ΖΑΡΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 11:30 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ

ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 12:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

Γ’ ΕΠΣΗ:

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 12:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΙΝΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:30 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΡΟΔΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Τρίτη σερί ήττα για τον Ολυμπιακό

Την ήττα με 1-0 γνώρισε ο Ολυμπιακός στο Καραϊσκάκη από την Μάντσεστερ Σίτι για την 4η αγωνιστική των ομίλων του Champions League. Οι παίκτες...

Μαραντόνα: “Δεν ξέρουν τι έχασαν”

«Και δεν ξέρουν τι έχασαν» ("E non chano se só perso"). Αυτές οι λέξεις είναι γραμμένες, έξω από το νεκροταφείο της Νάπολη, τον Μάη...

Οι 10 κορυφαίες στιγμές του “Ντιεγκίτο”

Ο Ντιέγκο Μαραντόνα κυριάρχησε στο παγκόσμιο ποδοσφαιρικό στερέωμα επί 15 χρόνια. Το διάσημο αγγλικό περιοδικό «Four Four Two» πριν από μερικούς μήνες και συγκεκριμένα...

Μέσι: “Ο Ντιέγκο είναι αιώνιος”

Συγκλονισμένος ήταν και ο Λιονέλ Μέσι από το θάνατο του Ντιέγκο Μαραντόνα, ο οποίος «έφυγε» από τη ζωή την Τετάρτη (25/11), σε ηλικία 60...

Νάπολι για τον θάνατο του Μαραντόνα: “Ανεπανόρθωτο χτύπημα για την πόλη και την ομάδα”

Ως ένα «ανεπανόρθωτο χτύπημα για τον σύλλογο, αλλά και για ολόκληρη την πόλη» χαρακτήρισε τον θάνατο του Ντιέγκο Μαραντόνα η Νάπολι. Στην ομάδα του ιταλικού...