Το πρόγραμμα του Σ/Κ στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Συνεχίζεται η δράση το Σαββατοκύριακο (24-25/10) με παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες του τοπικού.

- Advertisement -

Αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(3η αγωνιστική)

1. ΒΟΝΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 24/10/20 15:30
2. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
3. ΓΟΡΤΥΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
6. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 24/10/20 15:30
8. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
9. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00
10. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 11:00
11. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00
12. ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

13. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
14. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 25/10/20 15:30
15. ΡΑΥΚΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
16. Ε.Γ.Ο.Η – ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Κυριακή 25/10/20 15:30
17. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 15:30
18. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 25/10/20 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 24/10/20 15:30
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
21. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 25/10/20 12:00
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

23. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 24/10/20 15:30
24. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 24/10/20 15:30
25. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
26. ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(2η αγωνιστική)

27. ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
28. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 24/10/20 15:30
29. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 24/10/20 15:30
30. ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 25/10/20 12:00
31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Έμεινε όρθιος στην Ριζούπολη ο ΟΦΗ!

Σε ένα παιχνίδι που δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας, ο ΟΦΗ ήρθε ισόπαλος χωρίς τέρματα στην Ριζούπολη και μεγάλωσε ακόμη περισσότερο την διαφορά του από...

Με Σωτηρίου, Ντε Γκούζμαν και Σολίς στην Αθήνα

Με τους Δημήτρη Σωτηρίου, Nazareno Solis και Jonathan De Guzman να προπονούνται κανονικά για μια ακόμη ημέρα και να εντάσσονται στην αποστολή για τον...

Μαγνητική για Νέιρα και Σολίς

Με προπόνηση που έγινε το πρωί της Τρίτης (6/4) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, άρχισε η προετοιμασία του ΟΦΗ για τον εκτός έδρας αγώνα με...

Θλάση ο Φερέιρα

Ο Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός των Κρητικών  δεν αναμένεται να παίξει στη Ριζούπολη και... βλέπουμε. Αλλαγή στην αλλαγή έγινε ο Φερέιρα στο 2-1 του ΟΦΗ επί του...

Σαρδινέρο: “Χρειαζόμασταν αυτή τη νίκη και την αξίζαμε”

Ο Αντριάν Σαρδινέρο μίλησε στα κανάλια Novasports για την επιστροφή στις νίκες του ΟΦΗ με το 2-1 επί του ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά και το...