Το πρόγραμμα του Β΄ γύρου της Α2 ΕΠΣΗ

Ανακοινώθηκε επίσημα από την ΕΠΣΗ το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου της Α2 τοπικής κατηγορίας, από τη 18η έως 34η αγωνιστική.

- Advertisement -

Παρακολουθείστε παρακάτω αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου της Α2 ΕΠΣΗ:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00      ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΙΤΕΣ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΙΤΕΣ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:00       ΛΙΝΤΟ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΒΟΝΗ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  21/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ-ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΔΙΑΣ

 

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ  ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΕΓΟΗ

 

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΡΟΥΒΑΣ

 

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΚΟΥΒΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΤΟ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Κοροβέσης: “Στο τέλος όλοι θα αξιολογηθούμε”

Σίγουρος ότι θα καταφέρει να παραμείνει στην κατηγορία η ομάδα χωρίς να κινδυνέψει είναι ο αμυντικός του ΟΦΗ, Νίκος Κοροβέσης, στις δηλώσεις του στην...

Σίμος: “Για κάποιο λόγο δοκιμαζόμαστε απίστευτα”

Απογοητευμένος από το αποτέλεσμα της αναμέτρησης με τον Απόλλωνα εμφανίστηκε ο Γιώργος Σίμος στις δηλώσεις του στην NOVA. Συγκεκριμένα ανέφερε: “Μετά από κάποιες αγωνιστικές που δεν...

Εθισμένος στις ήττες ο ΟΦΗ!

Εθισμένος στις ήττες είναι πλέον ο ΟΦΗ, ο οποίος ηττήθηκε στο «Γεώργιος Καμαράς» για την 24η αγωνιστική της Super League από τον Απόλλωνα με...

Σολίς: “Όλοι έχουμε τεράστιο κίνητρο”

Ο Nazareno Solis μίλησε στην κάμερα του ΟΦΗ TV για την εκτός έδρας αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Απόλλωνα, αλλά και για τη δική...

Ο Γκορτσίλας στο Απόλλων – ΟΦΗ

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που σφυρίξουν στα παιχνίδια της 24ης αγωνιστικής της Super League.  Στην αναμέτρηση του ΟΦΗ στη Ριζούπολη απέναντι στον Απόλλωνα...